вторник, 20. октомври 2020. Вести денес: 27
home Хроника

ФОТО: Тешка сообраќајка на скопската обиколница – повредени жена и две деца

ФОТО: Тешка сообраќајка на скопската обиколница – повредени жена и две деца

Тешка соообраќајна несреќа се случи пред половина час на скопската обиколница, пренесува 1ТВ.

Возило излетало и се превртило на кров, најверојатно поради преголема брзина.

Увид на лице место врши полицијата, а засега нема подетални информации од МВР.

Коронавирус