понеделник, 17. јуни 2019. Вести денес: 79
home Хроника

ФОТО: Тешка сообраќајка на патот Куманово- Скопје

ФОТО: Тешка сообраќајка на патот Куманово- Скопје

Во Фејсбук групата „Ѕид на сообраќајниот срам“, објавена е фотографија од тешка сообраќајка, која според пишаното во групата се случила на патот Куманово- Скопје.

На фотографијата се гледа демолиран автомобил марка Пежо 206 и патики летнати на патот.

Дали има евентуални повредени или жртви се уште не се знае.

Повеќе информации очекуваме подоцна.

Фото: Ѕид на сообраќајниот срам