среда, 20. јануари 2021. Вести денес: 0
home Хроника

ФОТО: Сообраќајна несреќа на автопатот Гостивар- Тетово, еден автомобил смачкан

ФОТО: Сообраќајна несреќа на автопатот Гостивар- Тетово, еден автомобил смачкан

Фотографија од сообраќајна несреќа на автопатот Гостивар- Тетово, предмалку беше објавена на Фејсбук страницата „Ѕид на сообраќајниот срам“.

Засега нема информации за повредени лица, ниту како дошло до сообраќајната несреќа.

Коронавирус