петок, 30. септември 2022. Вести денес: 174
home Хроника

ФОТО: Сообраќајка во Новоселски пат, сообраќајот во прекин

ФОТО: Сообраќајка во Новоселски пат, сообраќајот во прекин

Две возила се судрија во Новоселски пат во близина на Кам маркет. Поради сообраќајната несреќа, овој патен правец е во прекин.

На местото на настанот може да се забележи и возило на Брза Помош.

Коронавирус