недела, 31. мај 2020. Вести денес: 90
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

ФОТО: Сообраќајка во Момин Поток, возете внимателно

ФОТО: Сообраќајка во Момин Поток, возете внимателно
Ѕид на сообраќајниот срам

Три возила учествувале во сообраќајна несреќа која се случила пред малку во Момин Поток.

Поради несреќата сообраќајот се одвива отежнато, возете внимателно.

Повеќе информации за несреќата наскоро очекуваме од Министерството за внатрешни работи.

Коронавирус