вторник, 25. февруари 2020. Вести денес: 1
home Хроника

ФОТО: Сообраќајка кај Карпалак- се судрија две возила

ФОТО: Сообраќајка кај Карпалак- се судрија две возила
ѕид на сообраќајниот срам

Сообраќајна несреќа се случила пред малку на патниот правец Скопје- Тетово, кај Карпалак. Се судриле два автомобили.

Внимавајте со возењето, порачува возачот кој ја направи фотографијата и ја постираше на Фејсбук групата „Ѕид на сообраќајниот срам“.