понеделник, 9. декември 2019. Вести денес: 39
home Хроника

ФОТО: Се запали автомобил во Аеродром

ФОТО: Се запали автомобил во Аеродром

Доцна вечерва се запали автомобил од марката „Рено Лагуна“ во Реонски центар Аеродром.

Инцидентот го пријавиле жителите.

Пожарникарите веднаш пристигнале на местото на настанат и го угаснале пожарот.