вторник, 22. септември 2020. Вести денес: 0
home Хроника

(ФОТО) Прегазен велосипедист кај Општина Ѓорче Петров

(ФОТО) Прегазен велосипедист кај Општина Ѓорче Петров

Вечерва кај Општина Ѓорче Петров е прегазен велосипедист. До редакцијата на opserver.mk фотографии достави случаен минувач.

Полицијата е излезена на увид на лице место. Засега нема подетални информации за тоа како е настаната несреќата.

фото: opserver.mk

Коронавирус