сабота, 26. септември 2020. Вести денес: 84
home Хроника

ФОТО: Мерцедес смачкан во Лисиче, возачот изгубил контрола

ФОТО: Мерцедес смачкан во Лисиче, возачот изгубил контрола

Смачкан автомобил е сликата која утрово ја дочекаа лисичани.

Автомобил марка „Мерцедес“ излетал од патот и се забил во тротоарот, па во зеленилото покрај него.

Автомобилот е прилично оштетен.

Коронавирус