вторник, 27. јули 2021. Вести денес: 154
home Хроника

ФОТО: Маж со пушка пука во кучиња кај поранешната А1 телевизија

ФОТО: Маж со пушка пука во кучиња кај поранешната А1 телевизија

На социјалните мрежи се појавија фотографии од маж со пушка во раката за кој очевидци велат дека пукал во кучиња кај просториите на поранешната А1 телевизија.

Ова се случува откако пред неколку дена куче беше живо запалено во гевгелиско Стојаково.

Коронавирус