вторник, 29. ноември 2022. Вести денес: 0
home Хроника

ФОТО: Ќерката на Топалко во врска со познатиот тенисер, објавите од Малдиви ги открија

ФОТО: Ќерката на Топалко во врска со познатиот тенисер, објавите од Малдиви ги открија

Хелена Топаловиќ, ќерката на на српскиот пејач Милан Топаловиќ Топалко е во врска со босанскиот тенисер Дамир Џумхур, а објавените фотографии на социјалните мрежи го издадоа парот дека е заедно.

Иако никој од нив нема објавено заедничка фотографија и не ја потврдуваат врската за која со месеци се шпекулира, двајцата објавуваат фотографии од Малдивите и тоа од исто место.

Она што ќерката на Топлако го објавува на Инстаграм, го објавува и Џумхур. Според сликите јасно е дека тие уживаат во љубовта, коктелите крај базенот и одличните забави.

Освен тоа, Хелена се пофали дека саканиот ја држи за рака во сон.

 

Коронавирус