вторник, 26. мај 2020. Вести денес: 0
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

ФОТО: Излета возило кај Велес

ФОТО: Излета возило кај Велес

Од засега непознати причини кај велешката патарина излета возило.

Фотографиите кој ги направи нашиот репортер укажува дека станува збор за тешка сообраќајна незгода, а веднаш на терен се излезени екипи на МВР и Противпожарната бригада.

ФОТО КУРИР

Коронавирус