вторник, 25. јануари 2022. Вести денес: 63
home Хроника

ФОТО: Хорор на патот за Грушино, целосно изгоре автобус

ФОТО: Хорор на патот за Грушино, целосно изгоре автобус

До редакцијата на Курир пристигнаа фотографии на кои се гледа целосно изгорен автобус.

Нашиот читател кој ни ја испрати фотографијата, ни пиша само дека локацијата е на патот за Грушино.

Сеуште немаме информации дали има повредени или загинати патници.

Коронавирус