четврток, 21. јануари 2021. Вести денес: 162
home Хроника

ФОТО: Голем пожар кај спортскиот центар Борис Трајковски

ФОТО: Голем пожар кај спортскиот центар Борис Трајковски

Голем пожар избувна кај спортскиот центар „Борис Трајковски“.

Според првичните информации до кои дојде КУРИР, во моментов гори дива депонија, која се наоѓа веднаш до СЦБТ.

ФОТО: КУРИР

Коронавирус