недела, 19. септември 2021. Вести денес: 0
АКТУЕЛНО

ЦРН РЕКОРД НА ПОЧИНАТИ ВО ЗЕМЈАВА: Денеска над 40 починати, НАЈМЛАДИОТ НА САМО 18 ГОДИНИ!

home Хроника

ФОТО: Две возила се судрија утрово во центарот на Скопје

ФОТО: Две возила се судрија утрово во центарот на Скопје

Две возила се судриле утрово на улицата Иво Лола Рибар.

Сообраќајната несреча се случила на делот помегу Католичката црква и локалот Intermezzo.

Во моментов се чека полицијата да изврши увид.

Немаме официјална информација за повредени.

Коронавирус