сабота, 4. декември 2021. Вести денес: 0
home Хроника

(ФОТО) Два автомобила излетаа од автопатот Тетово – Скопје

(ФОТО) Два автомобила излетаа од автопатот Тетово – Скопје

Два автомобила, марка „бмв“ денеска излетаа од патот Тетово – Скопје и се најдоа во ендекот покрај коловозот, објави АлсатМ.

Причината за несреќата сѐ уште се истражува, но за среќа нема жртви и потешко повредени лица.

Коронавирус