недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 0
home Хроника

ФOTO: Автомобили се искршија пред македонското Собрание

ФOTO: Автомобили се искршија пред македонското Собрание

Сообраќајна несреќа се случила доцна синоќа на раскрсницата на булеварот Борис Трајковски, пред македонското Собрание.

Во несреќата учествувале две возила, а засега нема податоци за повредени и за штетата која е предизвикана.

Фотографијата е објавена на Фејсбук страницата на Ѕид на сообраќајниот срам.

Коронавирус