недела, 2. октомври 2022. Вести денес: 49
home Хроника

Физички нападната жена поради недоразбирање во сообраќајот на градскиот кеј во центар

Физички нападната жена поради недоразбирање во сообраќајот на градскиот кеј во центар

На 08.10.2019 во СВР Скопје, Ф.Е.(36) од Скопје пријавила дека во 15.20 часот на ул.,,Кеј Димитар Влахов“, поради недоразбирање во сообраќајот, била физички нападната од С.М..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

Коронавирус