петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Физички ја нападнал својата сестра, па завршил зад решетки

Физички ја нападнал својата сестра, па завршил зад решетки

На 21.11.2020 во 15.40 часот полициски службеници од ОВР Гостивар во Гостивар го лишиле од слобода М.М.(34) од Гостивар, поради тоа што физички ја нападнал неговата сестра.

По целосно расчистување и документирање на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Коронавирус