среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 64
home Хроника

Физичка пресметка во средно училиште во Скопје- тројца ученици претепале соученик

Физичка пресметка во средно училиште во Скопје- тројца ученици претепале соученик

На 28.10.2019 во 14.04 часот во СВР Скопје било пријавено дека околу 12.30 часот  во средно училиште во Скопје ученик бил физички нападнат од тројца ученици од истото училиште.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, информираат од МВР.

Коронавирус