четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 82
home Хроника

Ексклузивно видео: Во пламен возилото на ограбувачите на „НЛБ банка“

Ексклузивно видео: Во пламен возилото на ограбувачите на „НЛБ банка“

Алсат објави видео материјал на кој се гледа како гори возилото марка „голф 5“ со кое утрово ограбувачите на експозитурата на „НЛБ банка“ во Бутел избегале од местото на настанот.

Коронавирус