петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 201
home Хроника

Две момчиња нападнати пред скопски ресторан

Две момчиња нападнати пред скопски ресторан

Вчера во 23:20 часот во СВР Скопје, 51-годишниот Ц.Д. од Скопје пријавил дека околу 23:05 часот пред угостителски објект на ул. „11-ти Октомври“, неговиот 17-годишен син и 18-годишниот Д.Т., и двајцата од Скопје, биле физички нападнати од едно лице. Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021