недела, 22. мај 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Две лица претепале млад скопјанец во Карпош

Две лица претепале млад скопјанец во Карпош

На 16.01.2021 во 12.00 часот Ф.Ч.(32) од Скопје пријавил дека на 14.01.2022 околу 17.00 часот, на подрачјето на Карпош, по претходно недоразбирање, бил физички нападнат од две лица.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус