среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 183
home Хроника

Две лица повредени во сообраќајка во Чаир

Две лица повредени во сообраќајка во Чаир
фото илустарција

Две лица се повредени во сообраќајка која се случи денеска на улица „Христијан Тодоровски Карпош” во Чаир.

Од МВР информираат дека според првичните информации во сообраќајката учествувале три возила како и дека во моментов се врши увид на местото на несреќата.

Локални избори 2021