среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 183
home Хроника

Две лица од Скопје пријавиле дека биле каснати од куче

Две лица од Скопје пријавиле дека биле каснати од куче

На 11.09.2021 во 19.15 часот во СВР Скопје, Р.Е.(40) од Скопје, пријавил дека на ул.Кеј Димитар Влахов бил каснат од куче скитник.

На 12.09.2021 во 00.20 часот во СВР Скопје, А.М.(33) од Скопје пријавил дека на ул.Иван Хаџиниколов бил каснат од куче скитник.

Локални избори 2021