петок, 5. август 2022. Вести денес: 163
home Хроника

Две лица нападнале скопјанец во Шуто Оризари

Две лица нападнале скопјанец во Шуто Оризари

На 04.08.2022 околу 22:00 часот во Полициската станица Шуто Оризари, Џ.Х.(37) од Скопје пријавил дека на подрачје на Шуто Оризари бил физички нападнат од J.А.(40) и Р.А.(69), двајцата од Скопје.

По документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Коронавирус