петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 172
home Хроника

Две девојки се степале во Карпош

Две девојки се степале во Карпош

На 03.09.2020 во 16.40 часот во Полициската станица Карпош, А.М.(23) од Скопје пријавила дека околу 16.30 часот на ул.„Хелсинки“, по претходна расправија, била физички нападната од А.Ф..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус