петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 117
home Хроника

Двајца возачи се скарале среде улица во Скопје на Божиќ па физички се пресметале

Двајца возачи се скарале среде улица во Скопје на Божиќ па физички се пресметале

На 07.01.2020 во 17.50 часот во СВР Скопје, Д.П.(28) од Скопје пријавил дека на ул.„Скупи“, по претходно недоразбирање во сообраќајот, бил физички нападнат од едно лице.

Се работи на расчистување на случајот, информираат од МВР.

Коронавирус