петок, 27. ноември 2020. Вести денес: 0
home Хроника

Двајца скопјани во паника, им исчезнале ќерките

Двајца скопјани во паника, им исчезнале ќерките

На 20.10.2020 во 21.30 часот во Полициска станица Гази Баба, А.А.(42) од с.Сингелиќ пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка А.А.(14). Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

На 20.10.2020 година во 21.30 часот во Полициска станица Гази Баба А.А.(49) од с.Страчинци пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка А.З. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Коронавирус