петок, 15. јануари 2021. Вести денес: 145
home Хроника

Двајца скопјани се тепале во кафе бар

Двајца скопјани се тепале во кафе бар

Утрово во 01:30 часот во СВР-Скопје било пријавено дека на улицата „Бранко Заревски“ во кафе бар бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка меѓу Е.Ч.(24) и С.Р.(28), двајцата од Скопје.

По документирање на случајот ќе бидат поднесени соодветни поднесоци.

Коронавирус