четврток, 20. јануари 2022. Вести денес: 0
home Хроника

„Двајца на двајца“: Тепачка во Скопје

„Двајца на двајца“: Тепачка во Скопје

МВР во денешното соопштение посочува дека вчера во 07.30 часот во Полициската станица Чаир било пријавено дека на улица „Индира Ганди“ бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу лицата А.А.(49) од Скопје и Е.А.(18) од Скопје, од една страна и А.Х.(59) од Скопје и Ш.А.(32) од Скопје, од друга страна.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус