понеделник, 18. октомври 2021. Вести денес: 175
home Хроника

Двајца на двајца: Тепачка на „Самоилова“ вчера во Скопје

Двајца на двајца: Тепачка на „Самоилова“ вчера во Скопје

Во Полициската станица Центар вчера во 17.00 часот било пријавено дека на улица „Самоилова“ во Скопје бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу В.Т.(21) и А.Д.(30), од една страна и С.О. и С.Н., од друга страна.

Се работи на расчистување на случајот.

Локални избори 2021