сабота, 24. јули 2021. Вести денес: 0
home Хроника

Драма во Трговски центар во Скопје: Ја нападнал поранешниот љубовник

Драма во Трговски центар во Скопје: Ја нападнал поранешниот љубовник

Педесет и пет минути по полноќ се случила драма за скопјанка, кога ја нападнал поранешниот љубовник.

Се работи за 47-годишна жена од Скопје која пријавила дека на булеварот Јане Сандански во Трговски центар била физички нападната од поранешниот љубовник.

Се работи за 55-годишниот Љ.Т од Скопје.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коронавирус