понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 102
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Драма во скопски угостителски објект: Дошол и им се заканувал на вработените

Драма во скопски угостителски објект: Дошол и им се заканувал на вработените

Во Полициската станица Центар, вчера во 15:30 часот сопственик на угостителски објект во центарот на Скопје пријавил дека истиот ден во 10.50 часот во угостителскиот објект дошло непознато лице и упатило закани кон вработените.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус