понеделник, 28. ноември 2022. Вести денес: 166
home Хроника

Драма во Скопје, маж се фрли од втор кат

Драма во Скопје, маж се фрли од втор кат

Скопјанката Б.Н. вчера околу 11 часот пријавила во полиција дека нејзиниот 55 годишен сопруг Ј.С. се фрлил од вториот кат.

Повредениот со возило на Итна медицинска помош бил пренесен на КАРИЛ.

Полицијата презема мерки за расчистување на случајот.

 

Коронавирус