понеделник, 10. август 2020. Вести денес: 127
home Хроника

Драма во Автокоманда: Скопјанка нападната од своите татко и брат

Драма во Автокоманда: Скопјанка нападната од своите татко и брат

На 04.12.2019 во 08:40 часот во СВР Скопје, А.Т.(21) од Скопје пријавила дека околу 08:10 часот во населба Автокоманда била физички нападната од нејзиниот татко С.Т. и брат А.Т..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус