петок, 28. јануари 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Драма вчера вечерта на Бит Пазар: Таксист претепан со кундак и железо (ВИДЕО)

Драма вчера вечерта на Бит Пазар: Таксист претепан со кундак и железо (ВИДЕО)

Вистинска драма вчера вечерта се случувала на скопски Бит Пазар каде таксист бил претепан со кундак и железо од засега непознати лица, кои веднаш по нападот избегале, објави ТВ 21.

Од телевизијата јавуваат дека автомобилот на напаѓачите е со гостиварски регистарски таблични и полицијата се обидува да ги фати. Причините за нападот засега не се познати, а повеќе детали се очекуваат.

Коронавирус