недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 102
home Хроника

Драма пред дискотека во Скопје: Момче претепано од две лица

Драма пред дискотека во Скопје: Момче претепано од две лица

Во 04.20 часот, 18-годишниот Н.Н. од Скопје, пријавил дека околу 02.00 часот пред дискотека во Градски Парк бил физички нападнат од страна на две непознати лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021