сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 45
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

Добри вести: Полицијата го пронајде исчезнатиот 54- годишен скопјанец

Добри вести: Полицијата го пронајде исчезнатиот 54- годишен скопјанец

Вчера попладне бил пронајден 54- годишниот маж кој на 7.10 беше пријавен за исчезнат од страна на неговата мајка.

„На 08.10.2019 во 15.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека е пронајден Љ.С.(54), за кој на 07.10.2019 неговата мајка Ј.С.(79) од Скопје пријавила дека се оддалечил од домот“ велат од МВР.

Парламентарни избори 2020