сабота, 4. јули 2020. Вести денес: 128
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Хроника

Добра вест: Полицијата го пронајде 21- годишното момче од Скопје кое беше пријавено како исчезнато

Добра вест: Полицијата го пронајде 21- годишното момче од Скопје кое беше пријавено како исчезнато

Вчера во 11.45 часот во СВР Скопје пронајден е С.М.(21) од Скопје кој беше исчезнат неколку дена.

С.М беше пријавен за исчезнат на 13.10.2019 во 10.45 часот во Полициска станица Аеродром.

Во полиција беше пријавено дека С.М се оддaлечил од местото на живеење.

Парламентарни избори 2020