среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 196
home Хроника

Добил пари во казино, па го нападнале и ограбиле

Добил пари во казино, па го нападнале и ограбиле

На 22.10.2020 во 01.40 часот Н.А.(51) од Скопје пријавил дека во населбата Аеродром во казино бил нападнат од едно лице, а потоа пред казино во нападот се вклучиле неколку лица, кои му одзеле пари.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус