петок, 29. септември 2023. Вести денес: 92
home Хроника

Девојка од Скопје му оштетила предмет, а тој ја претепал среде Центар

Девојка од Скопје му оштетила предмет, а тој ја претепал среде Центар

На 13.01.2022 во 00.20 часот било пријавено дека на подрачјето на Центар, по претходна меѓусебна расправија, М.С.(19) од Скопје му оштетила предмет на С.М.(22) од Скопје, по што тој физички ја нападнал.

По целосното документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.