среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 0
home Хроника

Девојка нападната од поранешното момче додека била на работа

Девојка нападната од поранешното момче додека била на работа

Во Секторот за внатрешни работи Скопје, вчера вечерта 21-годишна девојка од Скопје пријавила дека истиот ден околу 19.30 часот, додека била на работа во продавница во трговски центар, била физички нападната од нејзиното поранешно момче В.К.

Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Коронавирус