четврток, 21. октомври 2021. Вести денес: 55
home Хроника

Девојка нападната на Средно Водно

Девојка нападната на Средно Водно

На 22.09.2021 во 02:40 часот во СВР Скопје, И.Т.(19) од Скопје пријавила дека околу 00:30 часот на паркинг на Средно Водно, по претходно недоразбирање, била физички нападната од М.Ш. и М.А.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Локални избори 2021