петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 61
home Хроника

Девојка касната од куче во Аеродром

Девојка касната од куче во Аеродром

На 02.09.2021 во 20:00 часот во Полициската станица Аеродром. И.В.(28) од Скопје пријавила дека на бул.„АВНОЈ” била касната од куче скитник.

Локални избори 2021