сабота, 6. јуни 2020. Вести денес: 20
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Хроника

Девојка искасана од куче- скитник во Центар

Девојка искасана од куче- скитник во Центар

Вчера во 13 часот во Полициската станица Центар В.С.(25) од Скопје пријавила дека на паркинг кај МЕПСО во Скопје била касната од куче скитник во пределот на десната потколеница.

Коронавирус