четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Хроника

Дете нападнато од тројца малолетници во Тетово

Дете нападнато од тројца малолетници во Тетово

На 24.06.2022 во 22:50 часот во Полициска станица Тетово Л.П.(45) од Тетово пријавил дека околу 21:00 часот пред маркет во Тетово неговиот малолетен син бил физички нападнат од тројца малолетници.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус