понеделник, 14. јуни 2021. Вести денес: 43
home Хроника

Дете нападнато од тројца малолетници во Гостивар

Дете нападнато од тројца малолетници во Гостивар

На 30.01.2021 во 23:20 часот П.Л.(42) од Гостивар пријавил дека околу 21:20 часот во Гостивар, неговиот 16-годишен син бил физички нападнат од тројца малолетници.

Се работи на расчистување на случајот.

ЕУРО 2020

Македонија