петок, 29. јули 2022. Вести денес: 105
home Хроника

Дете нападнато од познаник во Кочани

Дете нападнато од познаник во Кочани

На 24.06.2022 во 16:30 часот во Полициска станица Кочани Е.И.(38) од Кочани пријавила дека околу 16:20 часот во Кочани нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од едно лице кое го познавал.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Коронавирус