петок, 5. август 2022. Вести денес: 143
home Хроника

Дете нападнато од малолетник во Драчево

Дете нападнато од малолетник во Драчево

На 02.08.2022 во 00:40 часот во Полициската станица Драчево, А.М.(48) од Скопје пријавила дека на 01.08.2022 околу 23:40 часот на подрачје на Драчево нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од друг малолетник.

Се работи на расчистување на случајот.

Коронавирус